Zobacz więcej zdjęć w dziale REALIZACJE.

Proponując wybudowanie domu, musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki powinien być dom, w którym chcecie Państwo zamieszkać?

Budowane przez P.P.H.U. JARPOL drewniane domy szkieletowe, bazują na technologiach spełniających wymagania użytkowników w różnych strefach klimatycznych.

Budując dom z naturalnych materiałów, takich jak: drewno, płyty MFP, OSB, gipsowo- włókowe FERMACELL, dachówki AHI ROOFING, ceramiczne, przyczyniamy się do tego, że nasze domy są ekologiczne.

Stosując bardzo dobrą izolację, uzyskujemy niski współczynnik przenikalności cieplnej, przez co ograniczamy znakomicie zapotrzebowanie energetyczne dla ogrzewania domu.

Zużycie energii grzewczej na metr kwadratowy powierzchni naszego domu jest od 10 do 20 razy mniejsze niż w domach budowanych metodami tradycyjnymi (typowe bloki mieszkalne 200 do 240 kWh/m, nasz do 10 kWh/m), to znaczy, że jest on tani w eksploatacji, czyli energooszczędny.

Proponowany przez nas prosty i praktyczny rozkład pomieszczeń, umożliwia dobrą komunikację (również osobom niepełnosprawnym), na przykład:
1. Połączenie kuchni z jadalnią i pokojem dziennym.
2. Usytuowanie dwóch łazienek: jedna z wanną, druga z natryskiem, umożliwia użytkownikom dużą swobodę.
3. Wydzielenie pomieszczenia gospodarczego z przeznaczeniem na zainstalowanie pralki, suszarki, wszystko to sprawia, że nasz dom jest wygodny i funkcjonalny.

Wbudowane szafy oraz inne wyposażenia, kominek, płyty gipsowo-włóknowe FERMACELL, oraz inne nowoczesne materiały wykończeniowe przyczyniają się do tego, że nasz dom jest wyciszony, elegancki i dający poczucie bezpieczeństwa Waszej Rodzinie.
Stosując różne nowe technologie elewacji (np. Nova brik, Flex-c-ment, Twinson, Thermo-drewno i inne), tworzymy dom bardzo czysty i estetyczny w wyglądzie.

Stosując powyższe technologie, eliminujemy prace ciężkiego sprzętu i minimalizujemy koszty transportu.

Całość inwestycji wykonujemy etapowo. Taka metoda realizacji umożliwia zakończenie bądź przerwanie prac na każdym etapie zaangażowania sił i środków. Etapowy cykl budowy pozwala na swobodną gospodarkę finansami równolegle, bowiem do postępu prac angażujecie Państwo części środków własnych lub uruchomionej linii kredytowej.

Będąc otwarci i czekając na Państwa propozycje mamy nadzieję, że zbudujemy na Państwa zlecenie dom, który stanie się źródłem obustronnej, Państwa i naszej, satysfakcji.

Comments are closed.